Anasayfa » İlk Yardım Eğitimi Fiyatları

İlk Yardım Eğitimi Fiyatları

İlk yardım eğitimi fiyatları ne kadar? İlk yardım eğitimi fiyatları neye göre belirleniyor?  İlkyardım eğitimi nereden ve nasıl alınmalı? İlkyardım kursunu tercih ederken nelere dikkat edilmeli ve hangi ilk yardım merkezi seçilmeli? Kullanıcılar bu ve buna benzer soruları çok fazla soruyor. İlk yardım eğitimi fiyatları ve ilk yardım hakkındaki diğer bilgiler bu yazıda.

İlk yardım eğitimi; en bilinen, en yaygın eğitimlerden biridir. Birçok sektörden, birçok meslekten kişi ve firmalar ilk yardım eğitimi almaktadır. İlk yardımın en temel ve gerekli müdahalelerden olması ilk yardım eğitiminin önemli bir ihtiyaç haline gelmesine sebep olmuştur. Hal böyle olunca ilk yardım eğitimi de birçok kişi ve firma tarafından alınan bir temel eğitim haline gelmiştir.

İlk Yardım Eğitimi Fiyatları Ne Kadar Olmaktadır?

İlkyardım eğitimi veren birçok kurs ve eğitim merkezi bulunmaktadır. Zira ilk yardım son derece yaygın ve temel bir eğitimdir. Bir o kadar da gerekli ve önemlidir. İlk yardım eğitimi veren kurs sayısı fazla olduğundan ilk yardım eğitimi fiyatları da çok çeşitlidir. Doğru yeri seçerken sadece ilk yardım eğitimi fiyatları dikkate alınmamalıdır. Bunun yanı sıra kursun kalitesine de bakılmalıdır.

Piyasada ilk yardım eğitimi veren çok fazla yer olduğu için ilk yardım eğitimi fiyatları da oldukça çeşitlilik göstermektedir. İlk yardım eğitimini ücretsiz olarak veren kamu kurumları olduğu gibi sertifikalı olarak veren özel kurumlar da bulunmaktadır. Bunlardan biri Kare Akademi’dir. Kare Akademi İlk Yardım Merkezi’nde ilk yardım eğitimleri sunulmaktadır.

Kare Akademi İlk Yardım Eğitimi Fiyatları Nedir?

Bu gibi eğitimlerin fiyatı belirli resmi kurumlarca belirlendiği için belirli aralıklarla değişebilmektedir. Dolayısıyla fiyatlandırma hakkında kesin bir şey söyleyememekteyiz. İlk yardım eğitimi fiyatları da Fiyat Tespit Komisyonu tarafından belirlenmektedir. Belirlenen bu fiyat belirli dönemlerde güncellenmektedir.

Kare Akademi İlkyardım Merkezi, sizlere ilk yardım eğitimi fiyatları için en iyi fiyat garantisi veriyor. Başvurduğunuz döneme göre ilk yardım eğitimi fiyatları değişebileceğinden dolayı fiyat bilgisi için bizi aramanızı tavsiye ederiz. En iyi ilk yardım eğitimi fiyatları sunan Kare Akademi İlkyardım Merkezi, 7/24 başvuruya açık sistemi ile hizmetinizde!

İlk Yardım Eğitimi Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

İlk yardım eğitimi fiyatları kurstan kursa ve alınan dönemden döneme değişebilmektedir. Bunun yanı sıra ilk yardım eğitimi fiyatları, şehirden şehre farklılık göstermektedir. Bu sebepten ötürü ilk yardım eğitimi ücreti 2023 nedir sorusunun kesin bir cevabı yoktur. Bu sorunun cevabı her il için farklı olacaktır. Örneğin ilk yardım eğitimi fiyatları İstanbul için farklı Ankara için farklıdır.

Bununla beraber ilk yardım eğitimi sertifikası fiyatları da başta eğitimi veren yer olmak üzere birçok faktörden etkilenmektedir. Fakat ilk yardım sınav ücreti her yer için aynı olmaktadır.

İlk Yardım Sınav Ücreti Ne Kadardır?

İlk yardım sınav ücretlerini belirleyen kurum Sağlık Bakanlığı’dır. Ülkedeki diğer kamusal eğitim ve sınavların ücretleri gibi ilk yardım sınav ücreti de yıldan yıla değişmektedir. Yani bakanlık tarafından her yıl o yıl gerçekleşecek olan ilk yardım sınav ücretleri duyurulmaktadır. Sağlık Bakanlığı’nın 2023 yılı için belirlediği ilk yardım sınav ücreti 134,60 TL’dir.

Kare Akademi İlk Yardım Merkezi olarak sizleri en iyi şekilde ilk yardım sınavlarına hazırlıyoruz. İlkyardım eğitimi almak isteyen kişilere en iyi şekilde kurs sunmaya çalışıyoruz. Deneyimli ve alanında uzman eğitimcilerimizle sizlere ilk yardım eğitimi veriyoruz. İlk yardım hakkında öğrenmeniz gerekenleri öğretiyor, sınavı kazanmanızı sağlayacak şekilde eğitim veriyoruz.

7/24 Online Başvur
Anasayfa Form

Tercihiniz Neden Kare Akademi İlk Yardım Merkezi Olmalı?

Kare Akademi İlkyardım Merkezi, ilk yardım eğitimi fiyatları için en iyi fiyat garantisi sunmasının yanında birçok avantaja sahiptir.  İşte neden bizi tercih etmeniz gerektiğinin cevapları…

 • İlk yardım eğitimi fiyatları için en iyi fiyat garantisi sunuyoruz.
 • Deneyimli ve profesyonel eğitmenlerle çalışıyoruz.
 • İlk yardım eğitimi müfredatına bağlı; doğru ve güncel bilgilerle dolu bir eğitim veriyoruz.
 • İlk yardım eğitimimize başvurmak isteyen kişiler için 7/24 online başvuru seçeneği sunuyoruz.
 • Kurslarımız bakanlık tarafından onaylanmıştır.
 • Kurslarımız yüksek bir başarı oranına sahiptir.
 • Kare Akademi İlk Yardım Merkezi, yüz yüze eğitim vermektedir.
 • Temel İlk Yardım Eğitimi, İlk Yardım Güncelleme Eğitimi ve İlk Yardım Eğitici Eğitimi olmak üzere 3 farklı türde ilk yardım eğitimi sunuyoruz.
 • Kare Akademi olarak 2013 yılından beri sayısız ilk yardımcı yetiştiriyoruz.

İlk yardım eğitimlerimiz ve ilk yardım eğitimi fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Kare Akademi İlk Yardım Merkezi’nde Hangi Eğitimler Var?

Temel İlk Yardım Eğitimi, İlk Yardım Güncelleme Eğitimi ve İlk Yardım Eğitici Eğitimi olmak üzere 3 farklı ilk yardım eğitimi sunuyoruz. Bu eğitimler ile ilk yardım hakkında hangi noktada olursanız olun sizi hedefinize ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu 3 farklı eğitim ile hem yeni başlayanlara, hem bilgilerini güncellemek isteyenlere hem de ilk yardım eğitimi vermek isteyenlere kurs imkanı sunuyoruz.

İlk yardım eğitimleri, Temel İlk Yardım ve Güncelleme Eğitimi olarak ikiye ayrılıyor. İlk kez eğitim alacaklar Temel İlk Yardım Eğitimini alırlar. Daha önce eğitim alıp bilgilerini tazelemek ve güncellemek isteyenler ise Güncelleme Eğitimi alırlar. Bunların yanı sıra eğitici olmak isteyenler ise İlk Yardım Eğitici Eğitimi’mizi tercih edebilirler.

Kullanıcılar ilk yardım kursu ne kadar sürüyor diye sormaktadır. Eğitim türlerimizin süreleri şu şekildedir:

 • Temel İlk Yardım Eğitimi: 2 gün, 16 saat
 • İlk Yardım Güncelleme Eğitimi: 1 gün, 8 saat
 • İlk Yardım Eğitici Eğitimi: 5 gün, 40 saat

Kare Akademi İlk Yardım Merkezi olarak sunduğumuz ilk yardım kurs fiyatları, ilk yardım eğitimi türüne göre değişmektedir.

İlk Yardım Eğitimlerimizin İçeriğinde Neler Var? İlk Yardım Eğitimlerimizde Sizlere Sunduğumuz Olanaklar

Kare Akademi İlk Yardım Merkezi’nde ilk yardım eğitim paketleri 3 tane olmaktadır. Bunlar: Temel İlk Yardım Eğitimi, İlk Yardım Güncelleme Eğitimi ve İlk Yardım Eğitici Eğitimi. Bu eğitim paketleri kursiyerlere şu olanakları sunmaktadır:

Temel İlk Yardım Eğitimiİlk Yardım Güncelleme Eğitimiİlk Yardım Eğitici Eğitimi
Ders Kitapları  2 Günlük Örgün Eğitim  Sınav Ücretleri  12 Taksit İmkanı  Kolay Ulaşım  Hafta İçi & Sonu Eğitimler  Ders Kitapları  1 Günlük Örgün Eğitim  10 Yıllık Tecrübe  12 Taksit İmkanı   Kolay Ulaşım  Hafta İçi & Sonu EğitimlerDers Kitapları  5 Günlük Örgün Eğitim  Sınav Ücretleri  12 Taksit İmkanı  Kolay Ulaşım  %100 Başarı Oranı

Eğitim paketlerimizin içeriğine dair detaylı bilgi edinmek ve ilk yardım eğitimi fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlk Yardım Sertifikası Nasıl Alınır?

Kare Akademi İlk Yardım Merkezi’nden ilk yardım kursu aldıktan sonra sınav yapılır. Kurs sonunda katılımcıların değerlendirme sınavına katılması gerekir. Bu sınavlar teori ve uygulama olmak üzere 2 aşamadan oluşur. Katılımcıların 2 defa sınava katılma hakkı vardır. Ücreti kurumumuz tarafından karşılanan sınavlar hafta sonu yapılır. Her bir sınav grubu 10 kursiyerden oluşur.

Sınavı başarı ile geçen kursiyerler ilk yardım sertifikası ile beraber ilk yardım kimlik kartı alırlar. Sertifikaların geçerlilik süresi 3 yıldır ve katılımcılar bu 3 yılın sonunda güncelleme eğitimi almalıdır. Sertifikaları Sağlık Bakanlığınca yetkilendirilmiş kurumlar vermektedir.

İlkyardım sertifikası nasıl alınır hakkında daha fazla bilgi almak için blog yazımızı inceleyin.

Bize Ulaşın

Blog Sayfa İçi Form
Yorumlar yönetici tarafından devre dışı bırakıldı.